En İyi Doğu Anadolu Bölgesi Şehir Oteli Hilton Garden Inn Erzincan

Kezban Özcan | 2019-02-14

QM AWARDS 2018 ödüllerinde, Türkiye’nin En İyi Doğu Anadolu Bölgesi Şehir Oteli Hilton Garden Inn Erzincan seçildi.

Turizmin en iyilerinin seçildiği QM AWARDS 2018 oylamalarında, 14 dalda ve 56 farklı kategoride ödüller dağıtıldı. Doğu Anadolu Bölgemizin En İyi Şehir Oteli ise üçüncü kez bu ödüle layık görülen Hilton Garden Inn Erzincan oldu.

Titanic Deluxe Golf Belek’te tertiplenen muhteşem Gala Gecesi’nde ödüller dağıtılırken, Hilton Garden Inn Erzincan Otel’in ödülünü ise Genel Müdür Mert DÖVEN teslim aldı.

İlk kez 2010 yılında gerçekleşen QM Awards (Quality Management Awards) ödüllerinin amacı, turizm sektöründeki kaliteli yönetimin amacını vurgulamak ve bu sebepten yola çıkarak kendi dalında En’leri seçmek.

Üçüncü Kez Birincilik Ödülü Alan Hilton Garden Inn Erzincan

Kendinizi samimi ve güvenli hissedeceğiniz konforlu bir adres Hilton Garden Inn Erzincan. Havaalanından sadece 10 km. mesafede, şehir merkezine de yakınlığıyla Hilton Garden Inn Otel ulaşımda kolaylığa sahip. Sunduğu imkanlarıyla, gelen tüm misafirlerini en keyifli şekilde ağırlıyor.

Son derece konforlu olarak tasarlanmış odalarında ve suitlerinde sizler için her türlü olanak düşünülmüş. Ailenizle geçireceğiniz konforlu saatlerde şayet çalışmak zorunda kalırsanız çalışma masanızda işlerinizi toparladıktan sonra, mini bardan faydalanıp dilerseniz odanızda çayınızı ve kahvenizi de yudumlayabilirsiniz.

Odalarında mikrodalga, mini buzdolabı, çay / kahve makinesi, HDTV, ütü ve ütü masası, MP3 jaklı çalar saat ve premium kanallar bulunur. Çalışma alanı konforlu ve rahattır, oda iki hatlı iki telefon, veri portu ve sesli posta, masa tipi elektrik prizleri ve ücretsiz WiFi ve kablolu internet erişimi sunar, işinizi yapmanıza olanak sağlar. 

Güne güzel bir kahvaltıyla başlayacağınız restoranda ise, her gün taze olarak hazırlanan kahvaltılıklarıyla hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Dilerseniz oda servisi de mümkün.

Seyahat süresince spordan uzak kalmak istemeyenler için 24 saat boyunca açık olan spor salonunu kullanabilir ve aynı zamanda hamam ve kapalı yüzme havuzundan da faydalanabilirsiniz.

Son zamanlarda tur programlarında daha sık yer almaya başlayan Doğu Anadolu Bölgesi için Erzincan, konaklayabileceğiniz farklı ve güzel bir şehir. İşte bu şehirde de konaklayabileceğiniz en iyi otel Hilton Garden Inn.

Kalitesiyle, güler yüzlü ve samimi personeliyle, sunduğu imkanlarıyla 2018 QM Awards Ödülünü üçüncü kez almayı başaran Hilton Garden Inn Erzincan Otel sizleri bekliyor.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde Rehbername A.Ş. ('REHBERNAME') nin sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.